Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrat Namizakeho 4

25. 10. 2009

Hinata Hyuuga seděla v jejím pokoji a přemýšlela nad všemi věcmi, které se mohou stát, když půjde k Narutovi. Co by mu měla říct? Z myšlenek ji ale vytrhl Neji, který ji volal dole. Je čas jít. O chvíli se všichni sešli před Sasukeho domem.

Hinata
 "Jak daleko je Naruto dům?" zeptala se Hinata, když jejich sasuke vedl vedle sídle Uchiha clanu.
"Ne daleko." Řekl Sasuke a zastavili teď už rozsvícením sídle Namikaze.
"Proč se sem někdo přestěhoval?" zeptala se TenTen a rozhlédla se po obrovském areálu.
"TenTen nechceš mít party ve tmě však ne?" řekl hlas, při kterém se Hinata a Sakura zachvělo. Každý se otočil a uviděl blonďatou chalana v černém kabátě s oranžovými plameny na spodku.
"Naruto-kun si to ty?" zeptala se Hinata a přitom bojovala s tím aby se tam hned nezosipala.
"Samozřejmě." Řekl. "Pojďte dovnitř." Všichni kromě Sasukeho ztuhli, když otevřel dveře a pozval je dovnitř. Naruto se otočil a uviděl ty ztuhlé obličeje. "Co?"
"Naruto ty baka toto je sídlo Namikaze!" zakřičela Sakura.
"Hej ja viem"
"Ale je to legendární klan. Nemůžeš si jen tak vsrúpiť do jejich domu." Přidala se k ostatním hulákajúcim Ino.
"Zapomněl jsi jim to říct ty dobe." řekl Sasuke a všichni se v okamžiku něj otočili.
"Hej máš pravdu." Usmál se Naruto a začal se škrábat na hlavě. (Ne nemá vši xD) "Takže moje jméno již není Uzumaki. Jsem poslední z Namikaze klanu."
Každý vypleštil oči. Dokonce i zpoza Shinovým bril to bylo vidět. "Správně jsem to pochopila? Ty si poslední z klanu ze kterého pochází Čtvrtý Hokage?" zeptala se Ino.
"Hej, On je můj otec." Řekl Naruto a nyní jim už oči šli vypadnout.
"Jsi syn Čtvrtého Hokageho, toho, který se vzdal svého života aby zastavil Kyuubiho? Řekla Sakura a Naruto šťastný úsměv hned opadl.
"Byl bych rád, kebyže nemluvíš o smrti mého otce Sakura."
"Promiň."
"Nic se nestalo. Dnu mám pití a jídlo. Pojďte. Doufám že se vám můj nový dům bude líbit." Všichni následovaly Naruta. Věštci zůstali překvapen, jak velký a jaký vyzdoben je dům. Obrovská obývací pokoj s 3 obrovskými gauči a obrovským kamenným krbem. Posedali si. Odrazu Naruto zmizel a zjevil se s jídlem a pitím v rukou. Všech obsloužil
"Naruto, jak si sem dostal všechno to jídlo tak rychle?" udiveně se Sakura.
"Nic si z toho nedělej." Řekl Naruto. Seznámili ho se vším co se stalo během těch 4 let, co byl pryč. Naruto byl překvapen když zjistil, že TenTen a Neji jsou manželé a že Shikamaru a teď už listová kunoichi Temari jsou zasnoubený. Když se dozvěděl, že Sakurina máma zahynula při požáru, zosmutnel. Ale hned nasadil svůj typický úsměv když slyšel, že momentálně nechce Sakura nikoho."Sakura-chan nezúčastníte se mnou na rande?" zakřičel Lee na Sakuru. Sakura mu jen silně vrazila do ksichtu, co spoôsobilo, že odletěl do nejbližší stěny a tam udělal obrovský kráter. "Proč Sakura-chan?" zeptal se Lee a odlepovat se ze stěny.
"Protože se mě tuto otázku ptáš každý den a každý den ti řeknu totéž. NE!" zakřičela Sakura. Najednou si vzpomněla, že je to Naruto nový dům a ona už stihla zničit jednu stěnu.
"Podívej se co si spravila. Teď vypadáš jako nějaký brutální vraždící stroj! Doufej že ti to odpustí!" zrevala vnitřní Sakura.
"Ježíš, promiň mi Naruto za tu zeď." Omluvila se Sakura a sklonila hlavu. Ale Hinata se usmívala.
"Ano, teď vypadá Sakura jako necivilizovaná a brutální a teď když Naruto-kun pochází z nóbl Namikaze klan, stavím se, že ji vyhodí z domu, zato že byla taková drzá a zničila mu stěnu." Pomyslela si Hinata když se Naruto postavil a kráčel proti zdi.
"Sakura." Začal Naruto a všichni ani nedýchali.
"Už to jde." Pomyslela si Hinata s radostí a Sakura se strachem.
"Nevadí." Řekl a obrovská díra ve zdi zmizela. "Všude jsem dal opravující pečeť. Takže můžeš zničit co jen chceš a opraví se to samo." Dříve než stačil někdo něco říct, ozvalo se zaklopania.
"Vstupte." Zakřičel Naruto.
"Ah dobře, že jste tu všichni. Alespoň vás nemusím všude shánět." Řekla Tsunade a podala Narutovi, Sakuře, Hinate a Kibovi šanon. "Dnuka jsou zapsány nové týmy Genin, které budete trénovat."
"Ale Hokage, nikdy jsem nesložil zkoušku joninov, jak mohu trénovat tým." Zeptal se Naruto.
"Naruto, byl si na štvor roční S-rank misi. Po roce si se stal automaticky Joninom. Nevšiml sis, že ti na bankovním účtu přibyly peníze?" zeptal se Shikamaru.
"Ani ne, když jsem uviděl kolik jsem zdědil po rodině, tak jsem ani neregistroval nějaký nárůst." Řekl a každý se na něj díval.
"Ty jsi takový sprostý, nebo slepí, že nerozezná rozdíl mezi chuninskym a joninskym platem." Zeptal se Kiba.
"Vzhledem k tomu, že moje rodina vlastní banku, ne."
"Tvá rodina vlastní banku?" vyvalila oči TenTen.
"Také některé firmy a většina apartmánů ve městě vlastní moje rodina."
"Tak to si řádně bohatý." Poznamenala Sakura.
"To je. Namikaze klan byl vynikající v byznysu, stejně jako v boji. Vlastní okolo čtvrtinu
území ve městě. Vlastní také budovu v níž bydlíš Sakura. Tento klan je nejsilnějším a nejbohatším klanem v historii Konohy a Naruto je poslední z toho klanu, čili vlastní všechno, co vlastní jeho klan, "

Tsunade
 
"Naozaj má môj klan takú silu?" spýtal sa Naruto.
"Áno." odpovedala a otočila sa k Sakure.
"Sakura, nebudeš mať teraz službu v nemocnici, tak môžeš trénovať svoj tím." Povedala predtým ako odišla. Party potom ešte pokračovala niekoľko hodín. Úplne poslednými na party boli Naruto a Sakura. Hinata bola odtiahnutá domov Nejim, ktorý zavelil odchod. Nemala inú možnosť, než ísť.
" Ac už je pozde a všetci odišli, tak mohol by som ťa odprevadiť domov?" spýtal sa Naruto. Sakure začalo biť srdce ako o preteky.
"Pravdaže." Išli dole tmavou ulicou a jediné čo im osvetľovalo cestu, boli hviezdy. Sakura bola v nebi. Kráčala sama s Narutom pod hviezdami. Netrvalo to dlho a zastali pre jej apartmánom. "Tak sme tu." Povedala a otvorila dvere.
"Sakura ak by si chcela, mohli by sme zajtra trénovať spolu." Navrhol Naruto. Škrabal sa na hlave a pozeral do zeme.
"Dobre. O koľkej?" spýtala sa a začalo jej biť rýchlejšie srdce.
"10."
"To aby som šla hneď do postele. Zajtra ti to natrem." Usmiala sa Sakura. "Dobrú noc Naruto-kun." S týmito slovami zavrela dvere a nechala tam prekvapeného Naruta stáť.
"Ale, ale krpec, vyzerá to že si si ju získal." Povedal Kyuubi, keď sa objavil vedľa Naruta.
"Dúfam." Usmial sa a kráčal preč. O dva bloky ďalej na najvyššej budove zo sídla Hyuuga klanu stála Hinata a pozorovala všetko čo sa stalo jej Byakuganom. Dokonca čítala Sakure z pier.
"Tá malá bosorka, nikdy sa nevzdám Naruta-kun pre nejakú necivilizovanú brutálnu kravu." Zasyčala Hinata a pobrala sa dnu aby naplánovala Sakuřin pád.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář